Přihlášky do Internet Effectiveness Awards lze podávat do 30. června 2010

Lidé a akce (David Kozák, 26. května 2010)
Poprvé v historii udělí letos porota soutěže Internet Effectiveness Awards cenu za nejlepší využžití sociálních médií, virálního marketingu, internetového portálu a Content Management systému.Asociace.BIZ, pořadatel soutěže, rozšiřuje počet kategorií a očekává nejvyšší počet přihlášek do soutěže za celou historii IEA.

Asociace.BIZ zahájila příjem přihlášek do soutěže Internet Effectiveness Awards 2010. O ceny za efektivitu a ocenění za inovace se letos utkají vedle webů, obchodních systémů a on-line reklamy také content management systémy, portály, komunikační kampaně využívají sociální sítě a virální prvky. Přihlášky budou uzavřeny 30. června 2010.Celkem bude vyhlášeno 16 kategorií:

Charita, lidská práva a životní prostředí
Business to Business
Auto-moto
Spotřební zboží a služby
Bankovnictví a finance
Cestovní ruch
Zpravodajství a média
Státní správa a samospráva
Nejlepší využití sociálních sítí
Nejlepší použití videa
Nejlepší užití virálního marketingu
Nejlepší užití on-line prodeje
Nejlepší portál
Nejlepší užití Content Managementu
Ocenění za inovace
Grand Přix

Přihlášky do soutěže začala asociace přijímat 1. května 2010. Vítěze porota vyhlásí na zábavném zářijovém galavečeru.

V porotě letošní soutěže zasedne např. Ondřej Felix, Jaroslav Winter, všichni historičtí vítězové cen Grand Prix IEA, novináři z odborných médií, zástupci oborových asociací a řada nezávislých odborníků.

Partnery soutěže jsou mikrofotobanka Pixmac, sklárny Moser, portál Tyinternety, časopisy Bankovnictví, DIREKT, Strategie, INSIDE IT, IT Systems, SystemOnLine, Marketing Journal a další.

Internet Effectiveness Awards jsou ocenění udílená nejefektivnějším internetovým řešením na českém internetu. Porota vybírá vítězná řešení na základě jejich efektivity. Hledí na konkrétní výsledky a úspěchy, kterých řešení dosáhla prostřednictvím digitálních médií. Měřítkem je celkový úspěch vztažený k nákladům na projekt.

Více na oficiálním webu soutěže www.IEA.cz.

Události | Marketing a média | Projekty a investice | Technologie | Trendy a čísla | Lidé a akce | Know how