Technologický podnikatel roku 2004

Lidé a akce (David Kozák, 1. září 2004)
V letošním roce má soutěž Podnikatel roku poprvé zvláštní podkategorii - Technologický podnikatel roku. Jejím cílem je ocenit podnikatele, kteří dokázali integrovat moderní technologie do firemních procesů tak, aby zvyšovaly efektivitu práce a celkovou úspěšnost firmy.

Letošní ročník prestižní soutěže Podnikatel roku, kterou každoročně vyhlašuje poradenská společnost Ernst & Young, má vůbec poprvé zvláštní podkategorii, jejímž cílem je ocenit podnikatele, kteří dokázali integrovat moderní technologie (informační, komunikační, Internet, biotechnologie apod.) do firemních procesů tak, aby zvyšovaly efektivitu práce a celkovou úspěšnost firmy. Garantem podkategorie, nazvané Technologický podnikatel roku, je společnost TUESDAY Business Network.

V soutěži bude mimo jiné hodnocena inovativnost a strategické plánování.

Členové poroty, kteří budou podnikatele přihlášené do kategorie Technologický podnikatel roku hodnotit, jsou členy Advisory Boardu TUESDAY Business Network. Jde tedy o odborníky na slovo vzaté - ostatně tady je jejich seznam:

Michael Al-Nassir (Pedersen & Partners)
Jiří Beneš (3TS Venture Partners)
Michal Nosek (Plastika)
Ivan Pilný (TUESDAY Business Network)
Ondřej Bartoš (TUESDAY Business Network)


Přihlašte se, termín uzávěrky se blíží

Do ukončení registrace "soutěžících" už zbývá necelý měsíc. Máte-li tedy zájem soutěže se zúčastnit a nebo chcete-li přihlásit svého kolegu či známého, neváhejte a navštivte stránku www.tuesday.cz/technologickypodnikatel, kde je k dispozici nominační formulář.


Kdo může být nominován?

Podnikatel české národnosti, jehož firma má sídlo na území České republiky a jejíž podnikání je buďto přímo v oblasti technologií nebo technologie významným způsobem k podnikání používá.
Podnikatelem je vlastník nebo spoluvlastník firmy, jež drží minimálně 10% obchodní podíl ve společnosti, kterou založil nebo spoluzaložil.

Události | Marketing a média | Projekty a investice | Technologie | Trendy a čísla | Lidé a akce | Know how